top of page

O NAS

Szanowni Państwo!

 

 

 

Jesteśmy firmą działającą w branży ochrony osób i mienia na podstawie koncesji nr L-0428/01 wydanej przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 

 

 

Świadczymy usługi na ternie całego kraju w zakresie: ochrona fizyczna obiektów, montaż kompleksowej techniki alarmowej (alarmy, montaż kamer) a także monitoring.

 

 

 

Nasza firma:

 

- posiada 28-letnie doświadczenie w zakresie ochrony osób i mienia zdobyte w resortach MON, MSWiA oraz w sektorze prywatnym,

 

- jakością, sposobem swojego działania dajemy rękojmię należycie wykonanej usługi,

 

- bezwzględnie przestrzegamy procedur zachowania tajemnicy zawodowej oraz tajemnicy w sprawach dotyczących chronionej firmy, osób,

 

- czujemy się gospodarzami chronionego obiektu dbając w sposób profesjonalny o powierzone mienie, osoby, interes chronionego klienta,

 

- firma posiada polisę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, kontraktowej i deliktowej od zdarzeń związanych z ochroną osób i mienia.

 

 

 

Tym, co wyróżnia nas spośród innych firm to indywidulane podejście do potrzeb każdego Klienta oraz wysoka jakość obsługi.

 

Naszym celem jest jak najszybsze poznanie oczekiwań Klienta i uczynienie wszystkiego, by stały się one rzeczywistością.

 

 

 

Mając na uwadze zadowolenie naszych Zleceniodawców, cały czas poszerzamy zakres usług, dzięki czemu naszą ofertę cechuje kompleksowość.

 

Charakteryzuje nas również dynamika, terminowość i znakomita organizacja pracy.

Odpowiednia struktura firmy decyduje o sprawnym przebiegu procesów decyzyjnych oraz szybkiej reakcji na bieżące wydarzenia w firmie i jej otoczeniu.

Aby cały czas utrzymywać najwyższe standardy naszych usług, nasi pracownicy, oprócz zdobywania praktycznego doświadczenia w trakcie wykonywania obowiązków, podnoszą swoje kwalifikacje poprzez częste szkolenia branżowe.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy z naszych pracowników był dokładnie sprawdzoną i kompetentną osobą, cieszącą się nieposzlakowaną opinią, ponieważ od samego początku naszej działalności chcemy być dla Państwa godnym zaufania partnerem.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

 

PROFESJONALNA AGENCJA OCHRONY CERTUS SECURITY SERVICE

​MYŚLIMY GLOBALNIE

bottom of page